Monkey Business na festivalu Otevřeno

V rámci divadelního festivalu Otevřeno odehráli na Chomutovském náměstí velice vydařený koncert Monkey Business. Nejlepším borcem táhnoucí celý koncert byl bezesporu zpěvák Matěj Rupert. Přes zdravotní problémy (zřejmě trpí astmatem a párkrát si během koncertu šlehnul medikamentu) na pódiu řádil, lezl po konstrukci a velice velice úchvatně zpíval. Skvěle mu ve vokálech sekundovala Tonya Graves.

Za to pan muzikant a legenda českého funky Roman Holý působil nenápadně až skromně. Jediný kdo mě dost znechutil jinak perfektní koncert byl druhý klávesák Ondřej Brousek a jeho namachrované pózy, tfuj. Jinak co se týká koncertní náplně přehráli Monkey Business více písní ze stále aktuální fošny “Kiss My Ego” a dostalo se i na osvědčené starší hitůvky (Monkey Town, Hi & Stereo, …). Perličkou pak byl song “Slim Jim” původně hranou bokovkou Sexy Dancers Romana Holého a Dana Bárty. Trošku mě zklamali že nezahráli moji oblíbenou “Piece Of My Life”, ale přes to bylo vystoupení Monkeyů pěkným hudebním zážitkem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Koncerty a jeho autorem je drowned. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..