Bullet Of The Death, Attic Vanity, Killed By Summer, Collapse Beneath It – MC Kotelna

Super akcička v čiperně rozjeté Kotelně, kterou měl pod palcem Hospi (KBS), se rozjela až kolem devátý hodiny.

[singlepic id=1411 w=160 float=center]

[singlepic id=1412 w=160 float=center]

[singlepic id=1413 w=160 float=center]

Zahajující kapelou byla pětice mladíků z Kadaně Bullet Of The Death. BOTD vystřihli set složený z moderního metalcoru americkýho střihu. To značí čistý melodický vokál, občasné přiostření a skvělý doplňující řev mistra u škopků. Jestli takhle skvěle hraje většina mladých kapel, tak nemám strach o český underground. Škoda počátečních technických problémů s kytarou, které naštěstí vyřešil Patrik (KBS) zapůjčením svého komba.

[singlepic id=1414 w=160 float=center]

[singlepic id=1415 w=160 float=center]

[singlepic id=1416 w=160 float=center]

Attic Vanity z Liberce byli druhou kapelou v pořadí. Na post metalcore v jejich podání jsem se na základě poslechu volně stažitelného EP „You Are The Creator Of Your Own Might“ moc těšil. A že bylo nač. Kurva to byl námrd. Měl jsem pocity zaživa pohřbeného. Jak to nejlíp popsat? Žádná velkorychlostní sypanice, žádný melodie pro slečny, semtam rychlejší brejk, precizní kytarová prácička a maximálně chorobný řev. Prostě výborný soundtrack k apocalypse…

[singlepic id=1417 w=160 float=center]

[singlepic id=1418 w=160 float=center]

[singlepic id=1419 w=160 float=center]

Domácí metalcorový romantici Killed By Summer už mě ničím nepřekvapí, jsou výborní. Už posledně v Šakalu se mi zalíbila hra kytaristy Patrika. V sobotu byl díky výbornýmu zvuku ještě lépe slyšet. Sakra, ten chlap je fakt dost dobrej. Ještě by potřebovali zacelit díru po absentující baskytaře a hudba Killed By Summer by byla dokonalá. Snad se jim podaří někoho vhodnýho najít. Držím palce. Chtělo by to konečně už nahrávku se zpěvem…

[singlepic id=1420 w=160 float=center]

[singlepic id=1421 w=160 float=center]

[singlepic id=1422 w=160 float=center]

Collapse Beneath It jsou další mladičkou partou tentokrát ze samotné Prahy. Nebýt silně potlačených kytar (pan zvukař si zaujatě hrál s mobilem) mohl jsem si CBI lépe užít. Takhle jsem si koncert CBI užil jen polovičatě, ale i přes tento handicap mě zaujali. Hlavně pan vokalista byl vynikající. Řev maximální jak svině, místama grindcorově zajíkající. Nechápal jsem kde se to v něm bere.

CBI zahráli pouze pár skladeb a o půlnoci se muselo končit. Vybrat ze čtyř kapel tu nejlepší z tohoto večera je nemožné. Líbily se mi všechny. Atmosféra v klubu byla vynikající. Lidi začaly mírně pařit už při první kapele a při Killed By Summer pařila většina.

Do konce roku zřejmě v Chomutově už žádný pořádný koncert nebude. Chtěl bych se proto vypravit v prosinci do Kadaně na the.vypínače s Rattle Bucket. Snad to vyjde a domů si přivezu jejich nová alba…

6 thoughts on “Bullet Of The Death, Attic Vanity, Killed By Summer, Collapse Beneath It – MC Kotelna

 1. Děkujeme moc za chválu , nesmírně si toho vážíme !!! 🙂

  Měj se a doufáme zase někdy na viděnou ,

  Oles.
  CBI

 2. 😯 to čumím… domníval jsem se, žes to byl ty kdo mě odhalil a řekl o mně Vencovi (Victims)… tichý pozorovatel? jó každej má svůj „způsob“ vstřebávání muziky… pozvání mi nevadí

 3. … Já už vím kdo jsi 🙂 Tichý pozorovatel… Teď mi to docvaklo! 😀 Tak až Tě uvidím na další akci, nebude vadit, když Tě pozvu na nealko?

 4. příště se ti tedy ohlásím 😉 není to ale těžké uhodnout, všimni si kdo na koncertě fotí… většinou anubák a já (groupies nepočítám)

 5. ty bláho chlape..já tě snad nikdy nepoznám nebo co..opět sem tě prošvyhl..jak je to možné:D sem rád že jsi dorazil..ani nevíš jak sem byl ve stresu, jestli vše vyjde ok..a nakonec v pohodě..i guláš sem prodal:D měj se krásně:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.