Freedownload Dark Gamballe & the.switch

the.switchNedávno dvě mé velmi oblíbené české kapely the.switch a Dark Gamballe dali šanci fanouškům a těm dalším bezplatně si stáhnout jejich albové počiny.

the.switch momentálně připravují novou desku a na bandzone profilu nabízejí kompletní diskografii („M.A.D.“, „Beatiful“ a výborný „Svit“). K téhle kapele jsem se dostal během loňského roku prostřednictvím tv pořadu „Pomeranč“. V tamní klipové hitparádě mě uhranulo video ke skladbě „Akvárko“, které spáchal Kráva. Živě jsem „the.vypínače“ viděl pouze jednou v chomutovské Kotelně.
Dark Gamballe
Dark Gamballe umístili na své stránky prvních pět dnes prakticky legálně nesehnatelných počinů („Sex’n’Death“, „Zyezn Gamballe & Mental World“, „Under The Bottom“, „Dark Gamballe“) včetně prvního ryze death metalového dema Zlá krev, za které se zpěvák 10 prý dnes stydí.

K Dark Gamballe jsem se dostal díky fanzinu Darkness Actual, který začal vycházet pár měsíců po sametové revoluci. Ten měl na svědomí Petr „Hrob“ Homolka z Ústí nad Labem a na tehdejší dobu vynikal „perfektní“ černobílou grafikou a skvělými původními články a rozhovory. V jednom článku se zmínil o skvělé death metalové palbě z Vyškova zahraničních kvalit…

Dark Gamballe jsem měl zatím šanci vidět pouze jedinkrát v chomutovském dnes již exnutém luxusním RC Cirgus jako předkapelu finských crossoveristů Waltari.

Byla by škoda nevyužít této nabídnuté šance. Sám jsem si již doplnil mezery v mé audiotéce o mimořádnou kolekci českých klenotů…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.