Ro(c)k 2008

[singlepic id=103 w=200 h=295 float=left]Po vydařených a bohatých Vánočních svátcích zbývá pár desítek hodin do konce roku 2007. Nový rok řádně provětrá naše peněženky, ale i přes to uvádím pár velice zajímavých koncertů jenž díky Shindymu a Obscure promotion neminou naši zemičku.

Hlavním lákadlem je určitě bohaté turné grindcorové legendy Napalm Death spolu s českou cházkou Ingrowing nazvané WINTER ASSAULT tour, které má na našem území hned několik zastávek.

O pár dní později 27. ledna namíří floridská death metalová hydra Obituary společně s německou thrash metalovou grúpou Holy Moses do pražského Abatonu. Jejich novinkové album „Xecutioners Return“ je mimořádně cool !!! Škoda jen, že kytarista Allan West je momentálně za katrem (řídil opilý)…

[singlepic id=104 w=250 h=208 float=right]20. února se představí v T-Mobile aréně nová a krásná pěnice finských Nightwish Anette Olzon. Přijedou sem podpořit novinkové album „Dark Passion Play“ společně se švédy Pain – pána Petera Tägtgrena (Hypocrisy).

O šest dní později přijedou opět do Prahy moji švédští, smrt opěvující, miláčkové Dismember. Jako support skvěle lomozící Hatesphere.

V březnu devátého snad už konečně přijedou šílení Dillinger Escape Plan a o den déle norští černokněžníci Mayhem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.