Demo Call Of Duty 4. Modern Warfare

Demo Call Of Duty 4. Modern Warfare

Ve čtvrtek 11. října konečně chlapci a děvčata z Infinity Ward vypustili do celosvětové sítě demo již čtvrtého dílu válečné série Call Of Duty. Já jsem z časových a pragmatických důvodů (zahlcené servery) stáhnul objemné demo (1,4GB) v klidu až o 3 dny později. Naštěstí Infinity Ward opustili válečné pole již hodně profláklé druhé světové války a přesunuli děj čtvrtého dílu na současný blízký východ mezi zlobivé teroristy s šátky na hlavách bojujících pro svého vůdce Aláha.

Z krátkého dema kde máme za úkol najít a zachránit posádku poškozeného tanku před dotírajícími teroristy v polorozpadlém městě je vidět, že autoři se do nového dílu pořádně obuli a dali nám hráčům pořádnou dávku bojové akce s mohutnými adrenalovými přestřelkami. Tohoto skvělého zážitku docílili tím, že nám do pracek chtivých boje, dali moderní a ničivé nástroje smrti. Perličkou pak je vymakaný model nočního vidění s možností vidět laserové paprsky namontované jak na Vašich zbraních, tak i zbraních Vašich spolubojovníků, samozřejmostí je možnost sebrat od padlých terorisů legendární samopal AK-47 a odstřelovačku Dragunov.

[singlepic id=1177 w=160 float=center]

[singlepic id=1178 w=160 float=center]

[singlepic id=1179 w=160 float=center]

Taktéž lze autorům přičíst k dobru fakt, že když si člověk trošku pohraje s nastavením grafiky, může si celkem plynule zahrát i na tak obstarožním kompu jako mám já 🙂 aniž by se nějak ztratil v reji hnusných pixelů… Teď zbývá se jen modlit ať co nejrychleji uplyne těch pár dní co zbývá do vyjití finální verze 6. listopadu.

One thought on “Demo Call Of Duty 4. Modern Warfare

  1. Pingback: Válka nebyla zábavnější "Call Of Duty 4 - Modern Warfare" | Drowned Page

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.